Як гарантовано схуднути не голодаючи: порада дієтолога

Щоб схуднути стовідсотково, потрібно діяти грамотно

Як гарантовано схуднути не голодаючи: порада дієтолога
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Для гарантованого схуднення, потрібно вміти правильно вибирати харчування, яке буде корисно і для здоров’я, і для позбавлення від зайвих кілограмів.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Південний Федеральний.

Британський дієтолог Роберт Сантос-Проуз вважає, що найефективніше схуднути допоможе комбінація двох дієт – кето (низьковуглеводна дієта з високим вмістом жирів і помірним вмістом білків) і середземноморської.

На думку дієтолога, саме таке харчування здатне налаштувати організм на спалювання жиру. Так як вуглеводів стає менше, організм не здатний вже черпати енергію з глюкози. Тоді настає кетоз – спалювання жирових запасів організму з метою підтримки життєдіяльності.

Доктор Сантос-Проуз пропонує підготувати оптимальні закуски, щоб вчасно зупинити почуття голоду. Не доводьте до сильного виснаження, інакше голодування піде вам не на користь – метаболізм сповільниться, і скинути зайві кілограми не вийде. Продукти, які пропонуються в цих дієтах, так і не здатні відкластися в жир.

Ось оптимальні перекуси для схуднення, які підійдуть багатьом, а не тільки тим, хто вибрав кето-дієту:

Горіхи;
Оливки;
Сир;
Яйця;
Морквяні палички;
Вершковий сир
Свиняча шинка;
Темний шоколад – від 75% какао.

Нагадаємо, Середземноморська дієта сама по собі навіть не дієта — це збірка харчових традицій і звичок Середземномор’я, куди входять 16 країн. Основу цієї дієти складають кухні Іспанії, Італії та Греції.

Також, дієта Аткінса, яка включає підрахунок чистих вуглеводів за вирахуванням клітковини, дійсно допомагає скинути непотрібні кілограми, проте її прихильників чекають неприємні наслідки.

Джерело: Народна Правда