Збірна України з фехтування стала віце-чемпіоном світу

Українські фехтувальники стали срібними призерами світової першості, яка проходить в Будапешті.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українські шпажисти прекрасно себе проявили на чемпіонаті світу.

Loading...

На чемпіонаті світу з фехтування, який проходить в столиці Угорщини Будапешті відбувся фінал в командних змаганнях шпажистів у чоловіків, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У вирішальній дуелі зустрілися збірні Франції та України. Французи вважалися явними фаворитами фіналу, але українські хлопці змогли дати справжній бій сильнішому супернику.

Почали фінал українці не дуже переконливо, але потім після спурту Свічкар набули впевненості і до фінальної дуелі підійшли з рахунком 35:35. У вирішальному поєдинку Анатолій Герей бився з триразовим чемпіону світу і олімпійським чемпіоном Ріо-де-Жанейро 2016 у командній шпазі Янніком Борелем. Француз все ж переміг і в підсумку українська команда програла з рахунком 37:45.

У фіналі за збірну України фехтували Богдан Нікішин, Роман Свічкар і Анатолій Герей. Запасним був Ігор Рейзлін.

Динамо Київ дізналося суперника по кваліфікації Ліги чемпіонів.

Сергій Стаховський у тандемі з Марселем Гранольєрсом виграли парний турнір у Ньюпорті.

Джерело: Народна Правда