Без усіляких “але”: Джонсон зробив першу жорстку заяву по Brexit

Ми вийдемо 31 жовтня без будь-яких "якщо" та "але", - Джонсон

Без усіляких “але”: Джонсон зробив першу жорстку заяву по Brexit
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Новий прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон категорично висловився щодо Brexit – за його словами, країна вийде зі складу Європейського Союзу 31 жовтня з угодою або без неї, без будь-яких якщо та але.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Народ Великої Британії втомився чекати, час діяти. Ми вийдемо (з Євросоюзу – НП) 31 жовтня без будь-яких якщо та але. Ми виробимо нову і кращу угоду», — зазначив прем’єр-міністр Великої Британії.

Разом із тим, Джонсон додав, що країна має бути готова до виходу з ЄС без угоди. Однак додав, що не хотів би такого сценарію.

Зазначимо, 23 липня депутата британського парламенту Бориса Джонсона обрали новим головою Консервативної партії і, відповідно, прем’єр-міністром Сполученого Королівства.

Нагадаємо, Президент США Дональд Трамп дав пораду британському уряду щодо виходу з Євросоюзу. «Якщо вони не отримають того, чого вони хочуть, я б пішов. Якщо не отримуєш тієї угоди, яку хочеш, якщо ти не отримуєш справедливої угоди, треба йти», – заявив Трамп.

Нагадаємо також, у квітні ЄС затвердив “гнучкий” варіант продовження терміну Brexit до 31 жовтня.

До слова, громадянам Великої Британії почали видавати паспорти без слів “Європейський союз” на обкладинці. Після офіційного виходу країни зі складу ЄС пропонується повернутися до колишнього зразка – без згадки ЄС і з синьою обкладинкою.

Джерело: Народна Правда