Денісова пояснила, що мала на увазі під словами “українські моряки скоро повернуться в Україну”

Чекаємо на моряків вдома, - Денісова

Денісова пояснила, що мала на увазі під словами “українські моряки скоро повернуться в Україну”
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, яка раніше анонсувала швидке повернення додому 24 військовополонених моряків, яких незаконно утримує Росія, уточнила, що саме вона мала на увазі.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це Людмила Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

Loading...

“18 липня я підписала клопотання до керівника Слідчого управління ФСБ РФ Михайла Шишова щодо прийняття рішення про обрання мого особистого зобов’язання як запобіжного заходу для військовополонених моряків, які перебувають у Лефортовському СІЗО. Посольство України в РФ передало через МЗС РФ ці документи до ФСБ РФ і наразі вони перебувають на розгляді керівника Слідчого Управління”, – йдеться у публікації.

За її словами, вона має інформацію про те, що проводяться переговори щодо повернення моряків у рамках виконання рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права.

“Сподіваюсь на те, що усі необхідні документи будуть направлені та враховані. Чекаємо на моряків вдома”, – резюмувала Денісова.

Денісова пояснила, що мала на увазі під словами “українські моряки скоро повернуться в Україну”

Нагадаємо, раніше Міністерство закордонних справ Росії висловило умову, за якої наші полонені моряки зможуть повернутися на Батьківщину. У ноті МЗС РФ зазначається, що Росія готова передати Україні 24 захоплених моряків, якщо Київ дасть гарантії їхнього кримінального переслідування за російськими законами. В Україні відкинули цю обурливу пропозицію.

Нагадаємо також, президент України Володимир Зеленський носить на обох руках браслети із прізвищами українських моряків, яких незаконно утримує Росія. “Носитиму їх доти, поки не повернемо хлопців додому”, – пояснив президент.

А тим часом один з полонених українських моряків Віктор Беспальченко, який вже вісім місяців перебуває у російській в’язниці, 25 червня одружився зі своєю нареченою з Одеси Тетяною Шевченко.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...