Середземноморська дієта: вчені розкрили всю правду про популярний метод схуднення

Середземноморська дієта не може похвалитися швидкими результатами

Середземноморська дієта: вчені розкрили всю правду про популярний метод схуднення
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Середземноморська дієта сама по собі навіть не дієта – це збірка харчових традицій і звичок Середземномор’я, куди входять 16 країн. Основу цієї дієти складають кухні Іспанії, Італії та Греції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про те, наскільки корисна ця дієта йдеться в матеріалі порталу “Лайфхакер“.

Loading...

Експерти відзначають, середземноморська дієта не може похвалитися швидкими результатами, але при цьому в довгостроковій перспективі вона більш ефективна і допомагає підтримувати не тільки вагу, але і здоров’я.

Дослідники заявляють, що прихильники цієї дієти підтримують здоров’я свого серця. Вчені кажуть, що ризик інсульту і захворювань серця у людей на середземноморській дієті знижений на 28-30% у порівнянні з людьми на дієті з низьким вмістом жиру. Крім того, дієта допомагає скинути вагу, особливо якщо урізати калорійність раціону.

Нагадаємо, основу раціону середземноморської дієти складають фрукти і овочі, цільнозернові продукти, бобові, горіхи, сир, йогурт, оливкова або рапсова олія.

Нагадаємо, дієта Аткінса, яка включає підрахунок чистих вуглеводів за вирахуванням клітковини, дійсно допомагає скинути непотрібні кілограми, проте її прихильників чекають неприємні наслідки.

Вчені одностайно визнають веганську дієту ефективною, її прихильники можуть зіткнуться з серйозною проблемою — дефіцитом вітаміну В12.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...