Скоро зустрінемо моряків. Омбудсмен Денісова поділилася гарною новиною

Російська сторона не підтвердила інформацію

Скоро зустрінемо моряків. Омбудсмен Денісова поділилася гарною новиною
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що питання звільнення українських моряків з полону майже вирішене.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Громадське”, омбудсмен Людмила Денісова анонсувала швидке повернення наших моряків додому.

«Вже практично досягнуто домовленостей, щоб повернути моряків. Є рішення Міжнародного трибуналу з морського права. Зараз оформлюються останні документи, думаю, що скоро будемо зустрічати моряків на Батьківщині», — сказала Денісова.

Російська омбудсмен Тетяна Москалькова не підтвердила домовленість щодо звільнення українських моряків. Після цього Денісова у Facebook уточнила свої слова і заявила, що переговори ще ведуться.

Водночас адвокат моряків Микола Полозов сказав, що йому не відомо про таку домовленість.

«Можу сказати, що ведуться перемовини, але на якій вони стадії, коли будуть реалізовані практично — я не знаю, тому що не беру в них участь. Якщо будуть проводитися якісь процесуальні дії, щодо оформлення документів, нам про це стане відомо, адже за відсутності захисників моряки не будуть їх підписувати. Але поки ніхто нічого такого не казав», — сказав адвокат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представник України в Тристоронній контактній групі Роман Безсмертний закликав «зняти рожеві окуляри» й перестати анонсувати звільнення моряків за день-два.

Джерело: Народна Правда
загрузка...