Сотні картин і тисячі книг: оприлюднена декларація щойнопризначенного замсекретаря РНБО

Новий замсекретаря РНБО є власником зібрання книг у кількості 21 080 примірників

Сотні картин і тисячі книг: оприлюднена декларація щойнопризначенного замсекретаря РНБО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Колишній голова Луганської ОДА Олексій Данілов, якого президент України Володимир Зеленський 23 липня призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО), задекларував велику колекцію книг та картин.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на дані електронної декларації Данілова за 2018 рік, оприлюдненої на порталі Національного агентства з питань запобігання корупції.

Loading...

Данілов вказав, що протягом минулого року отримав 62 тисячі гривень зарплати у “Фонді підтримки підприємців”, 25 тисяч гривень від бізнесу і 974 тисяч гривень за відчуження рухомого майна.

Крім того, новий замсекретаря РНБО є власником зібрання книг у кількості 21 080 примірників, а також 102 картин та 495 фарфорових статуеток.

Також посадовець вказав у декларації, що має 7,3 тисячі гривень на рахунку в “Укрсоцбанку”, 47,5 тисяч доларів і 118 тисяч гривень готівкою.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що новопризначений замсекретаря РНБО Олексій Данілов народився 7 вересня 1962 в місті Красний Луч на Луганщині. У 2005 році очолював Луганську ОДА. Був народним депутатом України 5-го скликання від Блоку Юлії Тимошенко. Заступник директора Європейського інституту інтеграції та розвитку.

Джерело: Народна Правда