Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ

Вони поклали відповідальність за війну на українських захисників

Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилося відео, на якому мешканки терористичної “ЛНР” нахабно вимагають від України ремонту зруйнованого Росією мосту й брудно обзивають українців.

Фрагмент новинного сюжету ТСН опублікував на своїй сторінці у Facebook мешканець Слов’янська Ростислав Рудницький, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

На кадрах видно, що на одній зі сторін зруйнованого мосту стоїть російська військова техніка, група окупантів і майорить прапор країни-агресора. Однак жінок, які сидять на фоні цього, абсолютно нічого не бентежить. Крім того, вони поклали відповідальність за війну на українських захисників.

“Міст потрібно відремонтувати! Та заради Бога, давайте робіть, щоб транспорт ходив, щоб фашистів цих тут не було, галичан! Мої батьки в молодості приїхали це бидло піднімати українське!” – уїдливо сказала одна з літніх сепаратисток.

На запитання журналістки, чому ж “бидло” має тепер відновлювати їй міст, посіпака окупантів їдко відповіла: “А хто розбив?!”. Крім того, вона запевнила, що вже давно виїхала би з Луганська, якби мала гроші.

Нахабна поведінка і необґрунтовані звинувачення українських захисників з боку фанатки “ЛНР” розлютили українців і вони висловили своє обурення у сотнях коментарів.

 

Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ Українців вразило відео з нахабними сепаратистками “ЛНР”, які накинулися на ЗСУ

Нагадаємо, що ремонт мосту в Станиці Луганській буде розцінюватися як акт агресії України. За словами Пасічника, будь-які односторонні дії України на території “ЛНР” спроба зірвати розведення сил у Станиці Луганській.

Також Лисичанський міський суд Луганської області виніс вирок місцевому жителю, який у складі диверсійної групи підірвав стратегічний міст через річку Сіверський Донець.

Джерело: Народна Правда
загрузка...