Коли відбудеться перше засідання Ради 9 скликання: названо дату

Разумков сподівається на перше засідання Ради в серпні-вересні

Коли відбудеться перше засідання Ради 9 скликання: названо дату
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Після оголошення та публікації підсумків парламентських виборів в Україні почнеться підготовка до першого засідання нового скликання парламенту. Очікується, що перше засідання Верховної Ради України IX скликання відбудеться в кінці серпня — початку вересня.

Про це повідомив голова партії «Слуга народу», кандидат у депутати Дмитро Разумков, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Loading...

За його словами, такий час визначається можливим затягуванням підведення підсумків позачергових виборів народних депутатів.

«Оптимістичний варіант, як пропонував президент — 24-го серпня. Але подивимося, як будуть розгортатися події. Якась остаточна дата не визначена», — сказав він.

За його словами, остаточна дата першого засідання тепер залежить від ЦВК.

Політик зазначив, що на сьогоднішній день є ризики того, що йдуть суди, і процес може бути максимально затягнутим. Разом з тим він назвав це об’єктивною реальністю, а не спробою з боку ЦВК затягнути процес.

На думку голови партії «Слуга народу», це пов’язано з реальними проблемами, які відбуваються в округах — йде перерахунок голосів, судові розгляди.

Робоча група приступить до підготовки першого засідання новообраного парламенту після оголошення результатів позачергових виборів народних депутатів, додав Разумков.

Відзначимо, що перше засідання українського парламенту IX скликання після позачергових виборів у Верховну Раду відкриє народний депутат Юлій Іоффе.

Про це повідомили у громадському русі “Чесно”, нагадавши, що згідно з українським законодавством – 82 статті Конституції – перше засідання новообраної Верховної Ради відкриває найстарший за віком депутат.

Під цю категорію підпадає 78-річний Юлій Іоффе – він відкриє перше засідання Ради, зачитавши присягу народного депутата України. Інші парламентарі скриплять присягу своїми підписами.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія продовжує публікувати попередні результати позачергових виборів народних депутатів. Вже оброблені 99,89% протоколів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...