Магнітні бурі у липні: названо дати “удару” по здоров’ю українців

Магнітні бурі чинять сильний вплив на самопочуття понад 60% людей

Магнітні бурі у липні: названо дати “удару” по здоров’ю українців
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Експерти назвали дати, коли українців атакують магнітні бурі, які позначаться на самопочутті.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Згідно з даними експертів, перша магнітна буря атакує Землю 7 липня, причому буде спостерігатися середня інтенсивність. До 15 липня активність магнітного поля зросте і досягне піку, а третя хвиля накриє 29 липня.

Фахівці ВООЗ стверджують, що магнітні бурі чинять сильний вплив на самопочуття понад 60% людей. Найскладніше перенести цей час людям, які страждають від серцево-судинних захворювань, тому дуже важливо запастися необхідними ліками.

Крім того, при даних природних аномаліях середньої та сильної інтенсивності у метеозалежних людей можуть спостерігатися сильні головні болі, можуть виявлятися порушення сну, запаморочення, а також гормональні скачки.

Раніше стало відомо , коли в Україні будуть магнітні бурі, і як вони впливають на здоров’я. Найбільшої шкоди магнітні бурі приносять серцево-судинній системі, кількість серцевих нападів і інфарктів зростає. У багатьох підвищується артеріальний тиск і зростає ризик тромбозу. А ще під час бур частіше звичайного загострюються захворювання, включаючи і психічні.

Джерело: Народна Правда