Ніколи не потрапимо у ЄС: Клімкін знову потрапив у скандал

В Альянсі немає єдності щодо членства України

Ніколи не потрапимо у ЄС: Клімкін знову потрапив у скандал
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що від динаміки євроінтеграційних прагнень України протягом наступних трьох-п’яти років буде залежати, чи стане країна частиною ЄС.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Loading...

«Є шанс, що ми ніколи не встигнемо до останнього вагону, оскільки ЄС стає все більш складним, євроскептичним, скептичним до розширення. Тому від того, як ми будемо рухатися наступні 3−5 років, може залежати, потрапимо ми туди (в ЄС — ред) взагалі чи ні», — сказав він.

За словами глави МЗС, мова йде про мінімально 15-річний термін вступу України в ЄС.

При цьому Клімкін додав, що в Альянсі немає єдності щодо членства України.

«Навіть якщо ми досягнемо стандартів НАТО в сфері безпеки і оборони, скажемо, що у нас стабільна демократія і верховенство права, у нас все одно буде ставлення ряду європейських країн, які будуть озиратися на Росію, наприклад. Тому сьогодні ми повинні сказати чесно — в НАТО немає консенсусу щодо нашого членства», — сказав Клімкін.

При цьому дипломат зазначив, що в України є шанс стати частиною Альянсу раніше, ніж через 15 років.

Нагадаємо, раніше голова міністерства закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що сьогодні рівень відносин між Україною і США знизився. Попри це міністр МЗС вважає, що тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, який 18 червня 2019 року очолив посольство США в Україні, це сильне рішення.

Додамо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін  вважає, що указ Путіна про видачу паспортів на Донбасі може бути спробою заклику Росії до західних країн щодо обговорення федералізації України. Міністр закордонних справ акцентує, що експертні думки про плани Росії розходяться: від встановлення Путіним прямого контролю над регіоном до втручання у внутрішні справи України.

Джерело: Народна Правда