Півтора десятка дітей опинилися в лікарні після відпочинку на Чорному морі

14 дітей з пансіонату потрапили в лікарню з отруєнням

Півтора десятка дітей опинилися в лікарні після відпочинку на Чорному морі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

На Херсонщині під час відпочинку в пансіонаті “Буревісник” сталося масове отруєння дітей.

Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, передає НАРОДНА ПРАВДА.

В селі Лазурне (Херсонська область) в пансіонаті “Буревісник” отруїлися 14 дітей. Вони були госпіталізовані до Скадовської центральної лікарні.

Як повідомляється, постраждалим дітям від 8 до 14 років. Всі вони були доставлені в інфекційне відділення Скадовської центральної лікарні 24 липня. Постраждалі відпочивали в пансіонаті “Буревісник”.

Також у прес-службі повідомили про ще одне масове отруєння, яке сталося в місті Кропивницький. Там протягом 22-24 липня були госпіталізовані з ознаками харчового отруєння 12 осіб (з них 2 дітей).

Відзначається, що постраждалі 21 липня вживали їжу домашнього приготування під час святкування дня народження в приватному будинку.

Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, 12 постраждалих досі перебувають у лікарні Луцька з діагнозом «гострий гастроентероколіт» після отруєння в місцевій піцерії.

Також, у Рівненській області сталося масове отруєння — з ознаками харчового отруєння до лікарні госпіталізовано 57 осіб, які святкували весілля в кафе «Гурман» у смт Мізоч. 14 з постраждалих — діти.

Раніше, в «Оздоровчо-спортивному таборі «Медик – 2» Державного університету медицини та фармації ім. Ніколая Тестеміцану» (р. Кишинів, Республіка Молдова), який знаходиться в смт Сергіївка Белрогод-Дністровського району Одеської області масово отруїлися діти.

Джерело: Народна Правда