Синоптики попередили українців про серйозну небезпеку

Будьте обережні з вогнем

Синоптики попередили українців про серйозну небезпеку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Погода

Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає про надзвичайний рівень пожежної небезпеки у окремих регіонах держави.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу ДСНС, у більшості регіонів України внаслідок погодних умов оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки.

“За даними УкрГідрометцентру, 25 липня у південних, східних, центральних, Івано-Франківській, Тернопільській та Хмельницькій областях надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки”, – говориться у повідомленні рятувальників.

Український Гідрометцентр опублікував детальну карту пожежної небезпеки в областях нашої держави.

Згідно з мапою синоптиків у Закарпатській, Львівській, Рівненській, Чернівецькій, Волинській, Київській та Чернігівській областях очікуються погодні умови, які не несуть пожежної загрози.

У Івано-Франківській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Тернопільській, Сумській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Херсонській областях прогнозують потенційно небезпечні погодні умови.

У Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Запорізькій, Луганській областях та у Криму погодні умови будуть вкрай небезпечними.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що на Кловському узвозі, в одному з житлових будинків спалахнула пожежа. У квартирі, де сталася трагедія, знайшли тіло жінки.

Перед тим у рамках співпраці Державного агентства України з управління зоною відчуження (ДАЗВ) і пожежної лісовою службою США, відбулася зустріч американських пожежників і фахівців відділу режиму Чорнобильського заповідника.

Джерело: Народна Правда