“Давай щось утнемо”: з’явився запис розмов суддів Окружного суду

Запис оприлюднило НАБУ

“Давай щось утнемо”: з’явився запис розмов суддів Окружного суду
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) оприлюднило у мережі запис розмов нібито суддів Окружного адміністративного суду Києва, які фігурують у справі про втручання суду в роботу інших органів влади.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео з’явилося на YouTube-канал НАБУ.

Loading...

Як йдеться у відео, розмови, про які свідчить запис, відбувались між суддями ОАСК та іншими особами, ймовірно причетними до злочину.

Зокрема, як встановило слідство, у записах фігурують голова суду Павло Вовк, судді Євген Аблов, Богдан Санін, Ігор Погрібніченко, Олексій Огурцов, Павло Григорович, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів Сергій Остапець та Микола Сірош, адвокат Олександр Кротюк, нардеп Сергій Ківалов та його помічниця Антоніна Славицька.

Співрозмовники обговорюють подання позовів до Окружного адмінсуду задля зупинення повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів, пошук осіб, від імені яких будуть подаватись позови.

Крім того у розмовах вони торкаються питання зміни складу ВККС і введення до складу комісії лояльних осіб.

Йдеться також й про кваліфікаційне оцінювання, на яке кілька разів не з’являлись судді ОАСК, та можливість уникнути оцінювання нібито через хворобу.

Разом із тим, слідство встановило, що до можливої незаконної діяльності суддів причетне Державне бюро розслідувань. У розмовах йдеться про можливість використання ДБР для тиску на суддів.

https://www.youtube.com/watch?v=p-iru1XQlmo

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро підготувало підозру в декларуванні недостовірної інформації міністра енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику.

Нагадаємо також, днями У Києві співробітники НАБУ провели обшуки в офісі компанії “Богдан Моторс”. Обшуки відбулися в рамках так званої справи “Укрексімбанку”. У корпорації “Богдан Моторс” підтвердили факт проведення обшуків у київському офісі компанії і вкотре назвали їх політично мотивованими, заявивши про повну необґрунтованість обвинувачення.

Крім того, детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки в центральному офісі інвестиційної компанії ICU в Києві. Обшук було проведено в рамках кримінального провадження за фактом порушення при закупівлях за схемою «Роттердам+», відкритого у березні 2017 року стосовно посадових осіб Нацкомісії з державного регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Джерело: Народна Правда