Кличко позивається проти «1+1» та вимагає 10 мільйонів

Кличко впевнений, що канал "1 + 1" розгорнув проти нього широку кампанію по дискредитації.

Кличко позивається проти «1+1» та вимагає 10 мільйонів
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Мер Києва Віталій Кличко і його брат Володимир подали до суду на телеканал 1+1. Голова столиці просить не вважати його позов наступом на свободу слова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це Віталій Кличко заявив на прес-конференції в Києві в п’ятницю, 26 липня, про що повідомляє його прес-служба.

Loading...

“Проти мене розгорнута широка кампанія з дискредитації. Ні дня не проходить, щоб один з найбільш рейтингових каналів не згадав недобрим словом київського мера”, – заявив столичний мер.

У зв’язку з цим він має намір захищати свою честь і гідність у суді.

“Я і мій брат подали позов у суд на канал 1+1, який поливає нас брудом. На мені вирішили не зупинятися – добралися і до Володимира. І як можна говорити про незаангажованість каналу, коли його керівник є не тільки представником політичної сили, а його називають одним з претендентів на голову КМДА”, – сказав міський голова.

Мер столиці впевнений, що телеканал «поливає брудом» і його брата. Кличко впевнений, що проти них розгорнуто кампанію з дискредитації, до чого причетні соратники Януковича.

“Йдеться про інформацію про нібито розпочаті справи проти мене, які, до речі, ініціюють соратники [колишнього президента Віктора] Януковича. Брехня, маніпуляції, відверто сфабрикована інформація”, – сказав Кличко.

Також Кличко навів кілька прикладів маніпуляцій. Зокрема, невірні факти щодо вартості нового пішохідно-велосипедного моста.

«Наприклад, озвучили, що скляний міст Кличка — вкрали гроші, що міст коштував стільки-то грошей, а став удвічі дорожче… Вартість моста не зросла, вони сманипулировали: взяли всі гроші, які пішли на Володимирську гірку, на парк Хрещатий, на зміцнення стінок і т. д.», — заявив мер Києва.

Ціна позову — 10 млн грн ($390 тис.).

Нагадаємо, що у Київській міській державній адміністрації прокоментували новий інцидент зі скандальним пішохідно-велосипедним мостом, який ще називають мостом Кличка, де утворилася тріщина і провисли троси, які стягують огорожу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...