Міносвіти почало викладати абітурієнтам рекомендації на бюджет

Ті, хто рекомендований до зарахування на бюджет, мають до 18:00 31 липня виконати певні умови та особисто принести до закладу освіти оригінали документів

Міносвіти почало викладати абітурієнтам рекомендації на бюджет
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

У Міносвіти повідомили, що понад 60 тисяч українських вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування) отримали рекомендації на бюджет.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сайт Міносвіти, розподіл місць відбувся 26 липня, згідно із алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

Loading...

Міносвіти почало викладати абітурієнтам рекомендації на бюджет

«У тих вступників, що отримали рекомендацію, навпроти однієї з заяв статус зміниться на «Рекомендовано до зарахування». Рекомендація надається лише на одне бюджетне місце, за однією заявою», – наголосили у МОН.

Ті, хто рекомендований до зарахування на бюджет, мають до 18:00 31 липня виконати певні умови та особисто принести до закладу освіти оригінали документів. Ті, хто виконає вимоги, мають бути зараховані до полудня 1 серпня, згідно із відповідним наказом закладу.

«Відтак в електронному кабінеті вступника статус заяви має змінитися на «Включено до наказу». Якщо вступник не виконає вимоги до зарахування до 18:00 31 липня, то його рекомендація на бюджет анулюється, а заява набуває статусу «Виключено зі списку рекомендованих», – додали у Міносвіти.

Переведення на вакантні місця бюджету, ті, правом вступу на які не скористалися рекомендовані на них вступники, триватиме до 9 серпня. При цьому, надати документи, що підтверджують право на переведення, вступник має не пізніше 6 серпня.

Право на переведення можуть скористатися вступники, які мають передбачені законом пільги.

«Переведеними можуть бути вступники на спеціальності, яким надається особлива підтримка. Йдеться про підтягування списків черговиків по широкому конкурсу. Таке переведення можливе за наявності місць та відсутності претендентів на них з числа пільгових категорій», – пояснили у Міносвіти.

При цьому, переведення на бюджет відбувається лише у тому випадку, якщо вступник попередньо був зарахований на контракт.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Міністерстві освіти і науки України розповіли про намір зробити обов’язковим після бакалаврату ЗНО з іноземної мови. При вступі на магістратуру обов’язковим буде володіння англійською мовою на рівні В2, для його підтвердження необхідно скласти Єдиний вступний іспит (ЄВІ).

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...