Неймовірна спека у Європі: людей арештовують за ночівлю на пляжі

Люди сплять біля води, рятуючись від спеки

Неймовірна спека у Європі: людей арештовують за ночівлю на пляжі
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Європу накрила неймовірна спека, місцями повітря розжарилося до плюс 42 градусів – у Нідерландах, у передмісті Гааги, поліція оштрафувала кількох людей, які у пошуках прохолоди прийшли ночувати на пляж.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на NOS.nl.

Loading...

За даними поліції Гааги, 13 людям було виписано штрафи у розмірі 140 євро за те, що вони ночували на пляжі та на тересах кафе у Схевенінгені. Спати на пляжі заборонено, як у межах пляжного бару, так і поза ним.

Дехто з тих, хто отримав штраф, спали просто на піску. За словами поліції, вони заважали працівникам місцевих комунальних служб прибрати пляж перед черговим задушливим днем.

За словами співробітника пляжного павільйону, люди сплять на вулиці все частіше, і це нікому не заважає.

“Лежаки на пляжі вільні ввечері, тому люди можуть легко на них лежати. Якщо перші відвідувачі приходять на пляж о восьмій ранку, то часто тут вже нікого немає”, – розповів він.

Нагадаємо, 25 липня спека у Європі досягла свого піку. Прогнозувалося, що в Парижі і Лондоні температура може побити рекорди за всю історію спостережень. У французькій столиці очікують +42, в Лондоні +39 градусів. Влада Франції оголосила про найвищий рівень небезпеки через спеку в Паризькому регіоні та 19 інших департаментах.

Нагадаємо також, Європейське космічне агентство показало, як виглядає рекордна спека в Європі з космосу. Знімок, складений на основі даних з радіометра Sentinel-3, опублікований на сайті міжнародної організації. У кадрі зафіксовано температуру земної поверхні: найвища спостерігається у Франції, Іспанії та Італії.

А тим часом стало відомо, що аномальна спека із Західної Європи прийде і до України. За даними відомого синоптика Наталки Діденко, аномальна спека рухається хвилею в бік до центру та сходу Європи, високі градуси збережуться на півдні.

“України також торкнеться південна гаряча хвиля. Проте відразу хочу всіх заспокоїти, що французьких і бельгійських 40 градусів і вище у нас не очікується”, – заявляє Діденко.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...