Ці продукти допоможуть стати стрункими та здоровими

Ті, хто хоче схуднути, уникають жирів в раціоні і даремно, оскільки вони бувають дуже корисними

Ці продукти допоможуть стати стрункими та здоровими
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Дієтолог Тіана Фіалкова розповіла про користь жирів і перерахувала продукти, які потрібно включити в раціон кожній жінці.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний пост експерт опублікувала у себе на Instagram.

Loading...

Користь жирів для організму

Тіана Фіалкова пояснила, що чим холодніше клімат, в якому живе людина, тим більше жирів повинно бути в її раціоні. За її словами, жири потрібні для нормального жовчного відтоку, нервової системи і гормонального фону. Крім того, за словами дієтолога, при достатній кількості жирів у раціоні легше позбутися від тяги до солодкого, апетит стає помірним, відпадає необхідність в перекуси.

Користь жирів для організму – які продукти потрібно включити в свій раціон

Рослинні олії холодного віджиму (крім соняшникової і кукурудзяної),
Горіхи, насіння і пасти з них (без термічної обробки і крім арахісу),
Авокадо (необов’язково),
Яйця з м’яким жовтком,
Органічне топлене масло,
Слабосолона риба (оселедець матіас і дикий лосось),
Ікра.

Раніше дієтолог Катерина Толстікова розвіяла міфи про картоплю. Виявляється, що від помірної порції коренеплоду не товстіють, а ось здоров’ю це піде тільки на користь.

Знаменита голлівудська дієта не втрачає своєї популярності — вона ґрунтується не тільки на ефективності, але і на доступності. Методика схуднення за рецептами американських кінозірок передбачає виключення певних продуктів під час схуднення, а тривалість становить не більше двох тижнів.

Вчені Балтійського федерального університету імені Іммануїла Канта провели масштабне дослідження, щоб встановити, як змінюється мікрофлора кишечника при короткостроковому зміні дієти. Виявилося, що всього двох тижнів збалансованого харчування достатньо, щоб склад мікроорганізмів у кишечнику відчутно змінився.

Джерело: Народна Правда