ЦВК опрацювала 100% протоколів: озвучено результати виборів в Україні

Для того, щоб ЦВК оголосила остаточні результати виборів, округи повинні передати оригінальні паперові протоколи з «мокрою» печаткою

ЦВК опрацювала 100% протоколів: озвучено результати виборів в Україні
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів позачергових виборів народних депутатів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, партія «Слуга народу» набирає 43,16% голосів.

Loading...

Вибори 2019: в Раду потрапив 23-річний хлопець від “Слуги народу”

У трійці лідерів за результатами позачергових виборів:

«Опозиційна платформа – За життя» – 13,05%,

«Батьківщина» – 8,18%,

«Європейська солідарність» – 8,10%.

Партія «Голос» отримала 5,82%.

Як відомо, для того, щоб Центральна виборча комісія офіційно оголосила остаточні результати виборів, округи повинні передати оригінальні паперові протоколи з «мокрою» печаткою.

Відзначимо, “Слугу народу” Володимира Зеленського підтримали понад 6 мільйонів українців (6 307 097 осіб). “Опозиційну платформу – за життя” – 1 908 087 чоловік, партію Юлії Тимошенко – 1 196 258 осіб, а “Європейську солідарність” колишнього президента Петра Порошенка посилання – 1 184 475 осіб.

ЦВК опрацювала 100% протоколів: озвучено результати виборів в Україні

Раніше глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков повідомив, що після оголошення і публікації підсумків парламентських виборів в Україні, почнеться підготовка до першого засідання нового скликання парламенту. Очікується, що перше засідання Верховної Ради України відбудеться в кінці серпня – початку вересня.

Дмитро Разумков також розповів, як каратимуть народних депутатів, які будуть прогулювати. Відзначимо, до сі в Україні з Верховної Ради не можна відкликати навіть стовідсоткового прогульника. Після позачергових виборів і поновлення парламенту в країні можуть прийняти закон, за яким прогульників позбавлятимуть депутатського мандата.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...