В жодному разі: Лукашенко прокоментував розрив відносин з РФ

Лукашенко назвав Росію "своїми людьми"

В жодному разі: Лукашенко прокоментував розрив відносин з РФ
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Президент Республіки Білорусь Олександр Лукашенко ще раз підтвердив свою відданість Кремлю.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, напередодні він відповів главі МЗС Латвії Едгару Рінкевичу, який у свою чергу заявив, що Ригу хвилює поглиблення інтеграції Мінська і Москви.

Loading...

Олександр Лукашенко у відповідь заявив, що “Росія – це наші люди”, що  Білорусь не буде псувати відносини з країною, яка підставляє плече. При цьому хитро додав, що не має наміру розривати відносини із Заходом.

“Ми хочемо добрих відносин із Західною Європою, Європою взагалі, Євросоюзом, США. Я розумію, що таке ЄС та Америка, але ми в жодному разі ніколи не будемо рвати стосунки наші, ні за які гроші, з братньою Росією”.

“Це наша Росія, це наші люди, які нас поважають”, — цитує Лукашенка РИА Новости.

Новини по темі “Об’єднання Білорусі з Росією”:

У Кремлі висунули ультиматум президентові Білорусі Олександру Лукашенку з питання об’єднання з Росією. Передбачається в майбутній союзній державі Володимир Путін стане головою, а Лукашенко очолить Раду безпеки. Якщо президент Білорусі відмовиться від запропонованого варіанту, то запустить процедуру передачі влади наступнику — своєму синові Віктору.

Президент РФ Володимир Путін і Республіки Білорусь Олександр Лукашенко домовилися доручити кабінетам міністрів до 21 червня узгодити питання інтеграції в рамках Союзної держави. Як видно, глави двох держав ще не домовилися.

Російський публіцист Слава Рабинович заявляв, що Росія продовжить чинити тиск на Білорусь, щоб створити «союзну державу».

Нещодавно близький до Кремля Telegram-канал «НЕЗЫГАРЬ» повідомляв, що вже восени на світ чекає серйозне перезавантаження.

Джерело: Народна Правда