Вступна кампанія-2019: як потрапити на бюджет

МОН сьогодні оголосить результати вступу на бюджетне навчання

Вступна кампанія-2019: як потрапити на бюджет
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 26 липня, вступники отримають рекомендації на бюджет – повідомлення про це буде розміщено в їх електронних кабінетах.

Директор державного підприємства “Інфоресурс” Оксана Білик в ефірі ObozTV розповіла, що потрібно знати абітурієнтам для зарахування на бюджет, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Як повідомила Бєлік, 26 липня до 18:00 стане відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на бюджет. Мова йде про абітурієнтів, які вступають після школи на бакалавра, а також магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування.

“У електронному кабінеті навпроти їх заяви може з’явитися статус “рекомендовано до зарахування на бюджет”. Тобто, ті вступники, які отримали рекомендацію, повинні до 18:00 31 липня надати пакет документів у навчальний заклад. Це копія документа, який засвідчує особу, оригінал документа про освіту та додатка до нього, 4 кольорові фотографії 3 на 4, сертифікати ЗНО, копія військово-облікового документу та інші документи, які потрібні правила прийому конкретного навчального закладу”, – пояснила директор ДП “Інфоресурс”.

Білик відзначила, якщо абітурієнт не виконав умови подання даних документів, то його рекомендація анулюється, а в електронному документі навпаки заяви з’являється статус “виключено із списку рекомендованих”.

“Якщо вступник виконав всі умови, то в термін до 12:00 1 серпня навпроти його електронної заяви повинен з’явитися статус “включений до наказу”. Це означає, що внз видає наказ про зарахування”, – пояснила Бєлік.

Також директор ДП “Інфоресурс” пояснила, що спочатку мають шанси бути рекомендованими до зарахування на бюджет абітурієнти з великим числом балів. Загальний розмір конкурсного бала у нього повинен бути більше порівняно з іншими. Далі – рекомендація до зарахування на бюджет йде по найвищої пріоритетності. Всі інші заяви вже не розглядаються цього вступника, відповідно, інші надходять також мають можливість для вступу на бюджет.

Нагадаємо, в Україні стартувала вступна кампанія 2019 року. З 1 липня абітурієнти могли реєструвати електронні кабінети, через які з 10 по 22 число цього місяця можна було подавати заяви до вузів. На бюджет в цьому році потраплять 182 600 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...