Китайські лікарі розповіли, кому протипоказано вживання популярного напою

Науковці розповіли, кому протипоказано вживання кави

Китайські лікарі розповіли, кому протипоказано вживання популярного напою
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Після ряду проведених досліджень китайські вчені з’ясували, що вживання популярного напою впливає на вагу новонародженої дитини та вкрай не рекомендований до вживання вагітними.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на видання НОВОСТИ Ю.

До такого висновку науковці Піднебесної дійшли в результаті проведених досліджень над крисами. Експеримент показав, що вживання популярного напою тваринами призвело  до народження малюків із вагою нижче норми.

Професор Хуэй Ванг зауважує, що кава не рекомендована до вживання вагітними, оскільки навіть 2-3 чашки напою у день можуть вплинути на розвиток майбутньої дитини та в дорослому житті. Відзначається, що кофеїн завжди впливає на вагу дитини в момент її народження у сторону зменшення.

Крім того, не раз наголошувалося, що ароматний та запайший напій сприяє виведенню кальцію з кісток. Під час вагіності він і так стрімко виводиться з організму, а вказаний напій лише погіршує ситуацію.

Обережними з кавою потрібно бути людям, у яких є такі порушення в роботі організму як серцева аритмія, приступи нудоти, захворювання шлунково-кишкового тракту, синдром роздратованої кишки, нервові тіки, безсоння, підвищений рівень нервозності, тривожність.

Кофеїн діє як стимулятор нервової системи. Він блокує аденозинові рецептори, які гальмують збудження у міру того, як ми втомлюємося. Є кава – збудженню нервової системи ніщо не заважає. Але що більше ми призвичаюємося до кави, то більше маємо аденозинових рецепторів.

Нагадаємо, кава – це не лише смачно, але й корисно – науковці виявили здатність напою впливати на активізацію виробництва бурого жиру в організмі, що стимулює спалювання калорій.

Джерело: Народна Правда