Майдан в Москві: силовики жорстоко б’ють неповнолітніх

Пізніше цю інформацію спростували

Майдан в Москві: силовики жорстоко б’ють неповнолітніх
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Стало відомо, що затриманих неповнолітніх активістів, під час проведення акції з вимогою допустити на вибори в Мосміськдуму незалежних кандидатів, в ОВС «Філі-Давидково» силовики жорстоко побили.

Про це ОВС-Інфо повідомив Євген Сваровський, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, чотирьох неповнолітніх силовики побили при затриманні. Затриманих доставили у відділ поліції по району Філі-Давидково, де відібрали особисті речі.

Всіх чотирьох зараз відпускають під зобов’язання про явку в суд. При цьому їм, за інформацією Сваровського, повертають не всі речі. Хтось із затриманих виявив пропажу грошей.

Пізніше видання змінило новину.

“Новина змінена. Раніше ми повідомляли про побиття затриманих неповнолітніх, проте цю інформацію пізніше спростували”, – написали в ОВС-Інфо.

Майдан в Москві: силовики жорстоко б’ють неповнолітніх

Нагадаємо, в ніч з 24 на 25 липня в Москві пройшла облава лідерів російської опозиції. Затримано 5 політиків. Крім того силовики провели обшуки в квартирах інших опозиціонерів.  Політики закликали до протесту проти реєстрації опозиційних кандидатів у депутати на виборах в Мосміськдуму.

Нагадаємо також, що вранці 24 липня російський опозиціонер Олексій Навальний був затриманий біля під’їзду власного будинку під час пробіжки.

За словами Кіри Ярмиш прес-секретаря політика, названою причиною затримання є «заклики до неузгодженої акції по допуску незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму».

Джерело: Народна Правда