Волкер дав невтішний прогноз, щодо полонених моряків: Кремль не готовий розмовляти

Росія запустила судовий процес над ними і весь час посилається на це, замість того щоб відпустити їх

Волкер дав невтішний прогноз, щодо полонених моряків: Кремль не готовий розмовляти
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер, який вчора, 26 липня, приїхав в зону бойових дій на Донбасі, не бачить готовності Росії звільнити українських моряків.

Про це він сказав на брифінгу, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

“Що стосується моряків, на жаль, з боку Росії ми не чуємо нічого, що могло б вказувати на те, що вони готові їх відпустити”,- сказав він.

Він нагадав, що Росія запустила судовий процес над ними і весь час посилається на це, замість того щоб відпустити їх.

Волкер підкреслив, що моряки були захоплені і утримуються Росією незаконно і вони повинні бути звільнені без будь-яких умов.

Раніше повідомлялося, що Президент Володимир Зеленський зустрівся зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером і постпредом США при Європейському Союзі Гордоном Сондландом. Український лідер подякував американцям за підтримку України і зусилля США, спрямовані на досягнення мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

Напередодні президент Володимир Зеленський поспілкувався по телефону з президентом США Дональдом Трампом. Трамп висловив упевненість, що оновлена українська влада зможе швидко покращити імідж України, завершити розслідування корупційних справ, які стримували взаємодія між Києвом і США. Зеленський в ході розмови подякував Трампа за лідерство США в збереженні і посиленні санкційного тиску на Росію.

Тим часом Центральна виборча комісія опрацювала 100% електронних протоколів позачергових виборів народних депутатів. «Слугу народу» Володимира Зеленського підтримали понад 6 мільйонів українців (6 097 307 осіб). «Опозиційну платформу — за життя» — 1 908 087 осіб, партію Юлії Тимошенко — 1 196 258 осіб, а «Європейську солідарність» колишнього президента Петра Порошенка — 1 184 475 осіб.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...