ВООЗ вирішило змінити методику визначення нормальної ваги

ВООЗ вирішило змінити методику визначення нормальної ваги

ВООЗ вирішило змінити методику визначення нормальної ваги
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я прийшли до висновку, що класичні формули визначення індексу накопичення жирової тканини в організмі, для визначення нормальної ваги, застарілі.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Як відомо надлишкове накопичення жирової тканини в організмі поєднане з порушенням обміну речовин чи ним викликане класифікується як ожиріня. Це рецидивуюче захворювання при якому надлишкове накопиченням жирової тканини в організмі призводить до погіршення якості життя та зменшує його тривалість.

За даними МОЗ майже кожна четверта українка має зайву вагу, що у відсотковому співвідношені становіть 26 %. В той же час чоловіки страждають від завої ваги в рази менше, лише 16 %.

Наразі, експерти вважають, що слід змінювати підхід до виявлення хвороби та враховувати форму тіла. При цьому особливу увагу слід приділяти вимірюванню окружності талії. Це – найбільш точний показник, що дозволяє виявити кількість абдомінального жиру. Ця тканина накопичується в черевній порожнині та надлишок якої є першою з ознак появи захворювання.

Зміна ж методики визначення допоможе завчасно виявляти та попереджати захворювання.

Нагадаємо, вчені з Японії в ході досліджень зуміли виявити нову несподівану причину ожиріння. Відповідна робота проводилася співробітниками Центру інтеграційних медичних наук.

В той же час, фастфуд небезпечний не тільки ожирінням, вчені дійшли висновку, що нездорова їжа “на ходу” призводить до психічних розладів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...