Затримання російського танкеру в Ізмаїлі: власники судна кажуть, що нічого не знали

За судно "Альтомар Шиппінг" заплатила 31 млн рублів (майже 500 тисяч доларів)

Затримання російського танкеру в Ізмаїлі: власники судна кажуть, що нічого не знали
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Власники затриманого СБУ російського танкера в Ізмаїлі запевняють, що не знали про причетність судна до захоплення українських моряків у Керченській протоці в листопаді 2018 року.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє DW.

Loading...

У компанії “Альтомар Шиппінг”, якій належить затриманий в Ізмаїлі російський танкер NEYMA, повідомили, що не знали про те, що судно знаходиться в українському розшуку.

«Якщо б ми мали таку інформацію, то не відпустили б його в Ізмаїл і, швидше за все, навряд чи придбали б його», — заявили в компанії.

За словами однієї з співробітниць, директор компанії Сергій Шувалов зараз знаходиться в Ізмаїлі, де вирішував у тому числі і питання повернення екіпажу судна, що складається з громадян Росії.

Повідомляється, що до недавнього часу танкер належав збанкрутілому російському ТОВ «Волго-Донське суднове агентство», а з лютого цього року його власником стала компанія з Геленджика «Альтомар Шиппінг».

Згідно з інформацією про розпродаж майна, за судно “Альтомар Шиппінг” заплатила 31 млн рублів (майже 500 тисяч доларів). Танкер вже фігурував в українській кримінальній справі, коли в російському Краснодарі ще тривала організація торгів з продажу.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер «NEYMA», який блокував українські військові кораблі в Керченській протоці.

Також повідомлялося, що за допомогою танкера «NEYMA» 25 листопада 2018 року прикордонні війська ФСБ РФ незаконно, із застосуванням зброї заблокували рух українських військових кораблів під час проходу Керч-Єнікальського каналу в Керченській протоці. У результаті 24 українських моряка і три бойових кораблі – два катери і буксир — виявилися захоплені Росією.

Джерело: Народна Правда
загрузка...