Динамо з яскравим камбеком завоювало Суперкубок України

Динамо, поступаючись по ходу зустрічі Шахтарю, змогло перемогти і завоювати восьмий трофей Суперкубка України.

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Кияни виграли у донецького Шахтаря з рахунком 2:1.

Loading...

28 липня в Одесі на стадіоні “Чорноморець” відбувся матч за Суперкубок України, в якому зійшлися чемпіон України і володар Кубка країни Шахтар Донецьк і срібний призер УПЛ Динамо Київ, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Перший тайм подарував багато моментів, але м’яч був забитий перед самою перервою. На другій доданій хвилині Алан Патрік своїм точним ударом вивів “гірників” вперед. На перерву команди пішли з перевагою донеччан з рахунком 1:0.

Динамо почало активно другий тайм в надії зрівняти рахунок. Довго це не виходило, але під завісу зустрічі киян прорвало. На 80-й хвилині Микита Бурда після навісу ударом головою зрівняв рахунок. А вже на 83-й хвилині Денис Гармаш класним ударом вивів Динамо вперед! І киянам, які могли забивати і третій м’яч, вдалося це зробити – завоювати Суперкубок України!

Динамо здобуло восьмий трофей Суперкубка України і зрівнялося за цим показником з Шахтарем.

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію Суперкубку України.

Стартувала Прем’єр-ліга України з футболу: Зоря виграла у Ворскли.

“Футбол 1/2” отримав права на показ усіх матчів УПЛ, “1+1” також анонсував показ ігор Прем’єр-ліги України.