Епіфаній назвав першу помісну церкву, яка “фактично визнала” автокефалію ПЦУ

А богослужіння у церквах УПЦ будуть проводитися не тільки українською мовою

Епіфаній назвав першу помісну церкву, яка “фактично визнала” автокефалію ПЦУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Блаженніший Митрополит Епіфаній заявив, що Елладська православна церква де-факто визнала автокефалію ПЦУ.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “УНН”, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зазначив, що у ПЦУ працюють над тим, щоб її автокефалію визнали усі помісні православні церкви.

Елладська (Грецька) православна церква практично визнає автокефалію Православної церкви України. Про це після завершення в столиці хресної ходи з нагоди 1031-річчя Хрещення України-Русі сказав Блаженніший Митрополит Епіфаній.

“Ми працюємо над тим, щоб нашу Українську православну церкву, автокефалію, визнали інші помісні православні церкви. І сьогодні вже брали участь у Божественній літургії представники Елладської православної церкви, а також Архієрей. Позавчора і вчора також співслужив з представниками Елладської церкви у Фессалоніках, що засвідчує, що де-факто практично Елладська церква визнає автокефалію нашої УПЦ”, – сказав митрополит.

Епіфаній відмітив, що богослужіння у церквах УПЦ будуть проводитися не тільки українською мовою.

“На останньому засіданні священного Синоду ми прийняли рішення про відкриття вікаріату для румуномовних, які бажають, щоб в їх парафіях звучала богослужбова румунська мова”, – повідомив предстоятель.

Він зазначив, що Українська православна церква робить багато, щоб поступово все більше церков визнавали автокефальний статус ПЦУ, водночас, з його слів, “цей процес буде тривалим”.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що розколу в ПЦУ немає, а є окрема думка однієї особи – почесного патріарха Філарета.

Джерело: Народна Правда
загрузка...