Лікарі дали чоловікам просту пораду, як покращити пам’ять

Правильне меню - найважливіший фактор для підтримки здоров'я мозку

Лікарі дали чоловікам просту пораду, як покращити пам’ять
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські фахівці назвали продукти, які сприятливо впливають на пам’ять чоловіків.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на журнал “Neurology”, зелень, овочі, ягоди і апельсиновий сік допоможуть чоловікам мати менше проблем з пам’яттю.

Учені з Гарвардської школи охорони здоров’я протягом 26 років простежували зв’язок між смаковими звичками і здоров’ям мозку 27 842 чоловіків: на початок дослідження в 1986 році середній вік учасників становив 51 рік. Всі чоловіки були представниками професій, які вимагали високого рівня когнітивної компетентності – таких, як лікарі та інженери.

Аналіз показав, що чим більше певних продуктів і напоїв споживали чоловіки, тим менше проблем з пам’яттю вони мали в похилому віці.

Найбільш корисними для мозку виявилися листова зелень, овочі червоного або темно-оранжевого кольору, ягоди і апельсиновий сік.

Результати дослідження недавно були опубліковані в журналі Neurology. «Наші дослідження дають додаткові докази того, що вибір меню – найважливіший фактор для підтримки здоров’я мозку», – говорить провідний автор дослідження доктор Чанчжен Юань.

В ході експерименту всі учасники були розділені на п’ять груп, кожна з яких споживала певну кількість фруктів і овочів. Так, перша група споживала шість умовних порцій овочів і три умовні порції фруктів на день, а остання – дві овочеві порції і фрукти нерегулярно.

Порівняння продемонструвало наступні результати:

· У чоловіків, які споживали найбільше овочів, з віком на 34% менше знизилася функція пам’яті.

· Серед тих, хто пив щоранку апельсиновий сік, показники погіршення пам’яті були на 47% нижче, ніж у тих, хто вживав цей напій раз на місяць.

· Команда також виявила, що високий рівень споживання фруктів і овочів на початку періоду дослідження  позитивно вплинув на стан пам’яті через 20 років.

· Стан мозкової діяльності тих, хто збільшив дозу овочів і фруктів за шість років до кінця експерименту (приблизно в 2006 році), не змінилося в кращу сторону.

Таким чином, дослідники прийшли до висновку, що споживання великої кількості фруктів, овочів і апельсинового соку не може повністю виключити ризик розвитку деменції. Проте, результати показують, що споживання цих продуктів протягом тривалого періоду допомагає запобігти погіршенню діяльності мозку.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фізична активність і помірна кількість калорійної їжі можуть уповільнити старіння мозкових клітин.

Джерело: Народна Правда