Опального опозиціонера Навального забрали в лікарню просто з відділку поліції

Політик має сильні прояви алергії

Опального опозиціонера Навального забрали в лікарню просто з відділку поліції
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський опозиціонер Олексій Навальний, якого 24 липня було затримано під час ранкової пробіжки у Москві та засуджено до місяця адміністративного арешту, потрапив до лікарні.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, прес-секретар його “Фонду по боротьбі з корупцією” Кіра Ярмиш написала у Facebook, що вранці 28 липня опозиціонера доставили в московську клінічну лікарню №64 з діагнозом “гостра алергічна реакція”.

Loading...

Вона повідомила, що Навальний має значний набряк обличчя і почервоніння шкіри.

“За все своє життя Олексій ніколи раніше не мав алергічної реакції”, – додала Ярмиш.

Опального опозиціонера Навального забрали в лікарню просто з відділку поліції

В даний час його помістили в терапевтичне відділення. Його палата охороняється поліцією.

Соратник госпіталізованого опозиціонера Леонід Волков у коментарях зазначив, що під час арешту в червні його помістили в ту ж камеру, що і Навального, і після цього у нього спостерігалися такі ж симптоми.

Опального опозиціонера Навального забрали в лікарню просто з відділку поліції

Нагадаємо, російський опозиціонер Олексій Навальний був затриманий під час ранкової пробіжки у Москві. За словами політика, у відділення поліції його привезли в трусах і з квітами, так як у його дружини сьогодні день народження. Російського опозиціонера “схопили” біля під’їзду його будинку.

Нагадаємо також, за словами Кіри Ярмиш прес-секретар Олексія Навального, опозиційний політик був затриманий “за заклики до неузгодженої акції по допуску незалежних кандидатів на вибори у Мосміськдуму”.Вона додала, що у протоколі зазначається, що Олексій Навальний на мітингу 20 липня і у Facebook закликав до неузгодженої акції за допуск незалежних кандидатів на вибори в Мосміськдуму.

Крім того,  в ніч з 24 на 25 липня в Москві пройшла облава лідерів російської опозиції. Затримано 5 політиків. Крім того силовики провели обшуки в квартирах інших опозиціонерів.  Політики закликали до протесту проти реєстрації опозиційних кандидатів у депутати на виборах в Мосміськдуму.

До слова, у суботу, 27 липня, в Москві на мітингу в підтримку незареєстрованих незалежних кандидатів на виборах до Мосміськдуми “За чесні вибори” скандували всесвітньо відому кричалку харківських “ультрас” про президента Російської Федерації Володимира Путіна.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...