Психологи розповіли, яким чином депресія шкодить мозку

Жінки страждають на депресію вдвічі частіше за чоловіків

Психологи розповіли, яким чином депресія шкодить мозку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені дослідили вплив депресій на стан мозку людини.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, співробітники Єльського універитету довели, що депресивний стан прискорює процеси старіння мозку.

Вчені встановили, що депресивний стан негативно позначається на процесах старіння мозку, значно прискорюючи їх.

Про це заявили співробітники Єльського університету. Вони провели масштабне клінічне дослідження. Вчені просканували мозок добровольців. Це дало можливість зрозуміти, що синаптична щільність і кількість з’єднань в мозку людей, які страждають від депресії, набагато менше, ніж у здорових.

Зокрема, у добровольців, які не мали проблем з психікою, мозок починав старіти приблизно в 50 років. При цьому у людей з депресією цей процес запускався вже в 40-річному віці. Отже, це призводило до ранньої втрати пам’яті, сплутаність свідомості і уповільненням мови. Крім того, дана тенденція ставала причиною виникнення такого вікового захворювання, як деменція.

Встановлені факти дають можливість зрозуміти, чому жінки частіше страждають від старечого недоумства. Адже, як відомо, представниці прекрасної статі в два рази частіше стикаються з депресією на різних етапах свого життя.

Перед цим професор Державного інституту психіатрії Нью-Йорку Стівен Руз під час засідання Американської психіатричної асоціації наголосив, що депресія несе серйозну небезпеку й часто призводить до руйнування судин.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що американець помер за тиждень після відпочинку у аквапарку. Причиною став паразит Неглерія Фоулера, якого чоловік підхопив під час купання.

Джерело: Народна Правда
загрузка...