Стали відомі космічні гонорари топ-пропагандистів Кремля

Росіяни перекупають європейських журналістів

Стали відомі космічні гонорари топ-пропагандистів Кремля
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Мережі розповсюдили інформацію про зарплати кремлівських пропагандистів за кордоном.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова міністра закордонних справ Павла Клімкіна, Російська Федерація витрачає значні кошти на пропаганду за кордоном, особливо у Західній Європі.

Зокрема, на телеканалі Russia Today зарплата може складати 10 тисяч євро, зазначив міністр.

“За участь в певних заходах росіяни платять в конвертах по 800 євро на одного. А один французький журналіст мені розповідав, як у них запускався канал Russia Today. При влаштуванні на роботу запитували: “Ти яку одержуєш зарплату – 5500 євро? Зараз отримаєш десять, тільки підпиши все і будеш у нас працювати”. Це божевільна ціна за лояльність до Росії”, – зазначив Клімкін.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що пропаганда Російської Федерації намагається створити образ так званого “антифашиста” та активного “борця з кривавою київською хунтою” сумнозвісному скінхеду з Донецька Олександру Матюшину (“Варяг”). Відкритий нацист, член екстремістської організації “Російський образ”, причетної до вбивств людей у РФ, у російських пропагандистів перетворився на борця із фашизмом.

Нагадаємо також, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що від динаміки євроінтеграційних прагнень України протягом наступних трьох-п’яти років буде залежати, чи стане країна частиною ЄС. При цьому дипломат зазначив, що в України є шанс стати частиною НАТО раніше, ніж через 15 років.

Додамо, Павло Клімкін  вважає, що указ Путіна про видачу паспортів на Донбасі може бути спробою заклику Росії до західних країн щодо обговорення федералізації України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...