Венесуела погрожує Сполученим Штатам “тотальною війною”: що відомо

Громадяни Венесуели готові об'єднатися проти агресора

Венесуела погрожує Сполученим Штатам “тотальною війною”: що відомо
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Голова Конституційної асамблеї Венесуели Дьосдадо Кабельо заявив, що Венесуела готова до війни з США.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на слова голова Конституційної асамблеї Венесуели Дьосдадо Кабельо, держава готова дати відсіч силам Сполучених Штатів у разі інтервенції.

Голова Конституційної асамблеї Венесуели Дьосдадо Кабельо під час виступу в Каракасі заявив про готовність вести “абсолютну війну” зі Сполученими Штатами.

Ми готові [до війни] сьогодні і говоримо це без будь-якої зарозумілості. Якщо вони [США] хочуть, абсолютна війна [об’єднає] всіх наших людей для захисту нашої батьківщини і нашого світу”, – запевнив політик.

Кабельо зазначив також, що якщо американські морські піхотинці ввійдуть до Венесуели, то “проблемою для них буде піти з неї [живими]”.

Раніше з’явилася інформація що президент США Дональд Трамп втрачає інтерес до ситуації навколо Венесуели, лідер якої Ніколас Мадуро продовжує залишатися на своєму посту.

У січні 2019 року, на тлі масових протестів проти Мадуро, голова Національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо оголосив себе виконуючим обов’язки президента країни. Більшість країн Євросоюзу, США, Канада, Австралія і частина країн Латинської Америки заявили про визнання Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели, а Росія, Китай і Куба підтримали Мадуро.

При цьому в кінці квітня Гуайдо оголосив про початок “фінального етапу” відсторонення Мадуро від влади, після чого вулиці країни почали заповнюватися людьми, і дійшло до серйозних сутичок.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що на фоні поглибленої економічної кризи, вже до кінця цього року  інфляція в Венесуелі може сягнути 1 млн. відсотків, вважає один із голів департаменту Міжнародного валютного фонду Алехандро Вернер.

 

Джерело: Народна Правда