Юнацька збірна України виграла 25 медалей на Європейському Олімпійському фестивалі в Баку

Українські спортсмени посіли шосте місце на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.

Юнацька збірна України виграла 25 медалей на Європейському Олімпійському фестивалі в Баку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українські спортсмени показали високий рівень на змаганнях в Азербайджані.

Loading...

Збірна України вдало виступила на ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі (ЄЮОФ), який відбувся в столиці Азербайджану Баку, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Юні українські спортсмени виграли 25 нагород (8 золотих, 7 срібних, 10 бронзових) і в підсумку посіли шосте місце в загальнокомандному заліку серед 48 країн-учасниць.

Найбільший внесок в успіх збірної України зробили представники спортивної гімнастики – Ілля Ковтун виграв 4 золотих медалі (багатоборство, бруси, перекладина, командна першість) і срібло у вільних вправах. Також три золота в активі Назара Чепурного (вільні вправи, кінь, командна першість) і срібло на кільцях. Володимир Костюк крім золота в команді виграв також срібло на брусах і бронзу на коні.

Золоті медалі також вибороли легкоатлетка Марія Горєлова (стрибки в довжину) і плавець Ростислав Крижанівський (брас, 100 метрів).

Срібло українські спортсмени виграли у спортивній гімнастиці – Анастасія Мотак (опорний стрибок); в дзюдо – Сергій Неботов (вагова категорія до 66 кг), у легкій атлетиці – Артур Фельфнер (метання списа); в плаванні Ростислав Крижанівський (брас, 200 метрів) і в греко-римській боротьбі – Олександр Яковлєв (51 кг).

Бронзову медаль виграли легкоатлет Роман Петрук (стрибки в довжину), в плаванні Євгенія Жукова (спина, 100 метрів); в дзюдо Микита Голобородько (50 кг), Тимур Валєєв (81 кг) і Юлія Курченко (63 кг); у вільній боротьбі – Іван Терзі (51 кг), Іван Семенов (65 кг), в греко-римській боротьбі Мар’ян Голубовський (65 кг).

Наступний літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль в 2021 році прийматиме Банська-Бистриця (Словаччина).

Юна українська тенісистка Дар’я Лопатецька відновила тренування: повернення року.

Збірна України з фехтування стала віце-чемпіоном світу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...