Дивилася “Слугу народа”: Клімкін розповів про ставлення Меркель до Зеленського

Для канцлера ФРН зробили нарізку з епізодів серіалу

Дивилася “Слугу народа”: Клімкін розповів про ставлення Меркель до Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що канцлер ФРН Ангела Меркель подивилася кілька епізодів серіалу «Слуга народу», головну роль в якому виконав глава держави Володимир Зеленський.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це міністр розповів в інтерв’ю “Укрінформу“.

За словами Клімкіна, команда канцлера ФРН Ангели Меркель зробила для неї нарізку з серіалу “Слуга народу”, коли стала зрозумілою динаміка президентського рейтингу Володимира Зеленського.

“Я вам можу відкрити таємницю: коли стала зрозумілою динаміка рейтингу Зеленського,  для канцлера Німеччини Ангели Меркель її команда нарізала кілька епізодів з серіалу, щоб вона подивилася”, – сказав Клімкін.

Він додав, що ще кілька міністрів закордонних справ дивилися серіал і цікавилися у нього його думкою з цього приводу, однак відмовився їх назвати, оскільки не питав у них дозволу.

Нагадаємо,  раніше перший помічник президента Сергій Шефір зізнався, що, коли писався сценарій серіалу Свати, то ситуації бралися з сімей самого Шефіра та Володимира Зеленського. 

Раніше помічник президента Сергій Шефір розповів, що Володимир Зеленський повернеться до роботи в студії «Квартал 95» після закінчення його першого президентського терміну.

Нагадаємо, що в «95 Кварталі» згадали власні слова, коли гумористи обіцяли бути неупередженим і залишатися вірним собі в чесному і об’єктивному висвітленнюподій, що відбуваються в країні. З’явився новий авторський проект Валерія Жидкова «Де-мократія?», в якому гумористи обіцяють критикувати президента України і колишнього керівника студії Володимира Зеленського.

Джерело: Народна Правда
загрузка...