Син Барі Алібасова втік від батька з 20 мільйонами: історія з отруєнням триває

Барі Алібасов заявив, що сам на цьому піар нічого не заробив

Син Барі Алібасова втік від батька з 20 мільйонами: історія з отруєнням триває
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

Син продюсера Барі Алібасова зник з 20 мільйонами рублів, які родині вдалося заробити завдяки ажіотажу навколо отруєння рідиною для прочищення труб “Крот”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це сам Барі Алібасов повідомив журналу «Сім днів».

Продюсер прокоментував знімки, які були зроблені в лікарні і показані його сином. Він зазначив, що «молоді на всьому хочуть заробляти».

«Батько при смерті, а для нього це піар», — пояснив продюсер.

Барі Алібасов також заявив, що сам на цьому піар нічого не заробив:

“Син заробив! 20 мільйонів! Я кажу, ну ти з цих грошей хоч коржик мені купи. Хоча б 100 рублів мені дай на ліки! А він просто зник. Досі я його і не бачив…”, — стверджує шоумен.

Як відомо, Барі Алібасов потрапив до  лікарні 4 червня, після того, як помилково випив засіб для прочищення труб «Крот». Лікарі діагностували у нього максимальну ступінь опіку шлунка. Також повідомлялося, що продюсера довелося вводити в медикаментозну кому. Проте вже 17 червня його виписали з НДІ імені Скліфосовського. Після цього Алібасов став частим гостем різних телеефірів. А під час зйомок програми «Пусть говорят» він навіть побив свою подругу Ліану після того, як та припустила, що всі його нещастя почалися після одруження на Лідії Федосєєвої-Шукшиної.

Все це породила чутки про те, що Барі Алібасов інсценував своє отруєння. Приміром, про те, що отруєння продюсера та музиканта Барі Алібасова рідиною для прочищення труб «Крот» було виставою для глядачів повідомляв і російський лікар-гастроентеролог, доктор медичних наук Віталій Румянцев.

В ефірі програми «На самом деле» на Першому каналі оприлюднили фрагмент листування, яке доводить, що страшне отруєння Барі Алібасова заздалегідь інсценували. З листування випливає, що помічник продюсера заздалегідь домовився з лікарем про госпіталізацію Барі Алібасова. Представник відомого музиканта спілкувався з медиком приблизно за місяць до отруєння.

Журналісти “Першого каналу” запросили пройти поліграф у студії російського Першого каналу. Саме там Барі Алібасов зробив несподівану заяву: хтось загрожує йому і обіцяє залишити сім’ю без нерухомості.

Джерело: Народна Правда