У Зеленського заявили про готовність до діалогу з Путіним

Простим підписанням договору проблему на Донбасі не вирішити

У Зеленського заявили про готовність до діалогу з Путіним
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Майбутній депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський розповів про своє бачення вирішення конфлікту на Донбасі.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Strana.ua”, відомий блогер, обраний депутатом у новий парламент від президентської партії Максим Бужанський заявив, що українській владі потрібно розмовляти з Путіним  з більш сильних позицій.

Бужанський підкреслив, що Києву потрібно мати на Донбасі впливових представників для успішних переговорів з Москвою.

“Нам потрібні там свої представники, тому що зараз ми там не авторитетні. Розмовляти з Путіним потрібно, але якби у нас там було більше впливу серед населення, то ми могли б вести переговори з більш сильних позицій”, — вважає майбутній нардеп.

Блогер зазначив, що простим підписанням договору проблему на Донбасі не вирішити.

“Ми весь час втрачаємо ініціативу, що дуже влаштовує політичних росіян. Ми програємо саме через це. Якщо згадати інтеграцію Чечні до складу РФ після війни на початку 2000-х, то там вирішили питання не війною. Росія зробила ставку на місцевих політиків і руками цих людей “притягнула” Чечню назад. Невже всі думають, що якщо завтра підпишуть папірець, то все закінчиться? Ні, такого не буває”, — сказав він.

Бужанський упевнений, що Україна може запропонувати сторонам раціональний діалог.

“Пояснити, що вони і ми виявилися зовсім не там, де хотіли опинитися. Хтось повинен ці меседжі донести. Питання не в тому, щоб знайти людину, яка зможе вести діалог, а в тому, що потрібно визнати і зізнатися: за п’ять років ніхто діалогами взагалі не займався. За весь цей час були гасла, які до реальних процесів не мають ніякого відношення. Зараз потрібно побудувати конструкцію, а потім в цю конструкцію вбудувати групу людей, які займатимуться переговорами”, — підкреслив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у МЗС Білорусі розповіли про готовність влаштувати зустріч Путіна з Зеленським.

Джерело: Народна Правда
загрузка...