Які небезпеки для здоров’я несе останній місяць літа

Запасайтеся вітамінами і приємними літніми спогадами

Які небезпеки для здоров’я несе останній місяць літа
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Попереду останній місяць літа – лікарі радять серпень для того, щоб підготувати свій організм до зимово-весняного авітамінозу та робочих буднів, наситити його вітамінами, розвантажити себе подорожами і набратися позитивних емоцій.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це розповів доктор медичних наук, завідувач кафедрою клінічної, лабораторної імунології і алергології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Шупика Віктор Літус у коментарі   УНН.

“Я рекомендую літо використати для подорожей, і бажано не просто змінити роботу на дім  або дачу, а поїхати в інше місто, країну. Дуже корисно кардинально змінювати обстановку. Наші дослідження показують, що якщо людина проводить відпустку вдома,  то вона не відпочиває психологічно. Адже в голові не ламається стереотип”, – сказав Літус.

Також лікар порадив влітку лягати спати та вставати раніше, щоб не прокидатися, коли на вулиці вже встановиться спека.

“Я звернув увагу на своїх пацієнтів:  ті, хто почали раніше вставати і виходити на вулицю, а потім ховатися від спеки, та виходити, коли прохолодніше, стали краще себе почувати та виглядати”, – зазначив Літус.

Окрім того, медик порадив багато пити води, їсти фруктів, овочів, активно проводити час, катаючись на велосипеді, купатися, ходити до басейну та багато гуляти пішки.

Нагадаємо, раніше лікарі з Катару сформулювали основні правила поведінки в найбільш спекотний літній період і дали поради, як пережити спеку без шкоди для здоров’я. Як відомо, на Аравійському півострові ночами тримається температура близько 40 градусів, тому азіатські медики радять берегти себе від різких перепадів температури, вживати вітамін С, лимонний сік з м’ятою або свіжі апельсини, панодол від головного болю і пити багато води.

Джерело: Народна Правда