З мостом Кличка у Києві сталася нова “біда”: з’явилося відео наслідків

На початку липня повідомлялося про те, що з боку Володимирської гірки на крайній опорі з'явилася тріщина, а троси, які стягують огорожу, ослабли

З мостом Кличка у Києві сталася нова “біда”: з’явилося відео наслідків
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Скандальний пішохідно-велосипедний міст у Києві (в народі міст Кличка) знову з тріщинами. 29 липня стало відомо, що тріснуло бічне скло, яке служило захистом і страховкою після поручнів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє “Інформатор“.

Loading...

На відео, опублікованому журналістами, видно, що тріснула одна секція. Територію навколо небезпечного скла обгородили. На місці знаходяться співробітники муніципальної охорони, які не дають пішоходам перелізти через захисне огородження.

Як відомо, “міст Кличка” між Аркою дружби народів і Хрещатим парком відкрили ввечері 25 травня. Віталій Кличко разом зі своїм братом Володимиром, в той день випробували міцність скляної підлоги на мосту і пострибали на ньому.

З мостом Кличка у Києві сталася нова “біда”: з’явилося відео наслідків

Нагадаємо, нещодавно на мосту, який не призначений для руху автомобільного транспорту і вважається пішохідним, припаркувався автомобіль з номерами Верховної Ради.

Пізніше поліція встановила особу водія позашляховика Mercedes Benz GL, який виїхав на новий пішохідно-велосипедний міст у центрі столиці. Чоловіка раніше вже не раз ловили на управлінні автомобілем в нетверезому стані.

Також повідомлялося, що в ніч на 26 травня скло на мосту розстріляли з нарізної зброї  В результаті інциденту скло на мосту покрилося тріщинами і «павутиною».

На початку липня повідомлялося про те, що з боку Володимирської гірки на крайній опорі з’явилася тріщина, а троси, які стягують огорожу, ослабли. В очі кидалися зазори з іншого боку кріплення, які врізані в парапет.

Джерело: Народна Правда