Бреше, як дихає. Аваков зірвався на Порошенко

Бреше, як дихає. Аваков зірвався на Порошенко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Арсен Аваков, міністр внутрішніх справ України, звинуватив екс-президента України у брехні. Причиною стала заява Порошенка про те, що поліція працювала проти нього на позачергових виборах.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на сторінку Авакова в Facebook.

Loading...

“В інтерв’ю УП Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього “була робота поліції”. Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори. Ми працювали на людей і на Україну!”, – пише Арсен Аваков.

На його думку, причина невдачі екс-президента на виборах – брехня:

“На жаль, для Порошенка брехати – як дихати – і тому він програє! Він довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому брехуну, – а будь-якій чесній людині…” – додає Він.

Він пише, що “Порошенко, методично душив боязкі паростки надії в 2014”, і що в цьому винен, знову ж таки, тільки сам екс-президент.

В интервью УП Порошенко бессовестно лжёт, оправдывая своё поражение на выборах тем, что против него "была работа полиции…

Gepostet von Arsen Avakov am Montag, 29. Juli 2019

На думку міністра, основна проблема – це концентрація колишнього президента на боротьбі за владу і гроші. Він пише, що зміни, які відбувалися, були не завдяки Порошенку, а всупереч.

“Мені його не шкода. Шкода країну”, – гаряче висловлюється Аваков.

Міністр наголошує, що зараз у всіх українців немає іншого виходу, як побажати успіху команді Зе, як допомагати йому. Кожному: від простої людини до олігарха, бо це наші прямі життєві інтереси.

“І на цю межу остаточної зневіри і надії поставив країну цей чоловік на ім’я Петро …не шкода його.
Хоч і по бєспрєдєлу його “кінчати” неправильно і не можна. Не дозволити це запопадливим – важливо… А ось те, за що заслужив відповідати – нехай відповідає, не шкода”, – завершує свій допис Арсен Аваков.

Нагадаємо, що раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що Порошенко без охорони покинув Україну.

Джерело: Народна Правда
загрузка...