ДБР відкрило нову справу проти Порошенка

Справу проти Порошенка розпочато за заявою судді Чернушенко

ДБР відкрило нову справу проти Порошенка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Державне бюро розслідувань відкрило нову кримінальну справу щодо екс-президента України Петра Порошенка. Суддя Антон Чернушенко подав на нього заяву в ГБР. Він звинуватив екс-президента в тиску на суддів.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це “Країні” повідомило джерело в ГБР.

Повідомляється, що 15 липня ДБР відкрило чергове кримінальне провадження щодо Петра Порошенка.

Крім того, підкреслюється, що за словами джерела, справа вже внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань, а відкрили його за рішенням Печерського суду Києва від 8 липня.

Також джерело повідомило, що заявником був екс-голова Апеляційного суду Києва Антон Чернушенко, який з 2015 року перебуває за межами України, так як проти нього були порушені кримінальні справи.

Відомо, що документ, що надійшов в ДБР, стосується незаконного втручання Петра Порошенка і його оточення в судовий процес і тиск на суддів.

Повідомляється, що в своїй заяві Чернушенко детально описує, як Петро Порошенко та заступник голови його адміністрації Олексій Філатов особисто вимагали у нього винесення неправосудних рішень щодо невинних.

У свою чергу голова державного бюро розслідувань Роман Труба заявив, що його відомство розслідує 11 кримінальних проваджень, у яких фігурує Петро Порошенко, а п’ятий президент заперечує дійсність, коли говорить, що таких справ немає.

“В останньому інтерв’ю Петро Олексійович суперечить сам собі, вибравши дивну тактику інформаційної захисту. Він каже, що не отримував повістки на допит, але при цьому його адвокат просить перенести допит на кілька тижнів – почитайте самі. Каже, що Директор ДБР не повинен втручатися в хід слідства, і в мій кабінет – разом з народним депутатом, прес-секретарем і охороною – з вимогою провести допит тут і зараз. Говорить про “дивних і безглуздих питаннях слідчих”, і стверджує, що виробництв в ДБР не існує. Що означає це вперте заперечення дійсності? Виробництво є, 11, і Петро Олексійович про це добре знає. Чорне не стане білим, навіть якщо про це впевнено заявляти. А усі матеріали, які допоможуть слідству, прошу надати слідчому в ДБР”, – повідомив він.

Нагадаємо, директор ДБР Роман Труба звинуватив екс-президента Порошенка в тому, що він суперечить сам собі.

Джерело: Народна Правда