Гройсман розповів, чому не пішов на вибори разом з Порошенко

Гройсман розповів, чому не пішов на вибори разом з Порошенко
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман розкритикував інтерв’ю Петра Порошенко для УП.  Він пояснив, чому не пішов на вибори разом з екс-президентом.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на сторінку Гройсмана у Facebook.

Loading...

На думку прем’єра, Порошенко не зробив висновків з того, що відбувалося навколо нього останнім часом. А також екс-президент так і не зрозумів, чому Гройсман не пішов на вибори разом з ним.

“Насправді є велика різниця між правдою та брехнею, служінням державі і людям, та створенням схем власного збагачення, демократією та узурпацією влади, гонитвою за грошима та моральними цінностями”, – пише Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр України акцентує, що заради своїх приватних інтересів Порошенко пожертвував надією та підтримкою людей. Та, через методи роботи екс-президента, самому Гройсману не вдалося реалізувати все, що він хотів.

Головною причиною “розходження шляхів” політиків Володимир Гройсман називає кардинальну відмінність між підходами та методами реалізації державної політики.

“Що ж, у нього вже все позаду. Але я впевнений – в України все ще попереду!” – резюмував Гройман.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА раніше, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зірвався на Порошенко, через його брехню в інтерв’ю.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...