Каменських заспівала чуттєву пісню для Потапа: момент потрапив на відео

Каменських заспівала Потапа: момент потрапив на відео

Каменських заспівала чуттєву пісню для Потапа: момент потрапив на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Настя Каменських виступаючи на фестивалі «Чорноморські Ігри» в якості зіркового гостя, виконала пісню «Обіцяю» присвятивши її  чоловіку Потапу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, з посиланням на КП в Украине.

Зірка 15 років тому отримала гран-прі фестивалю. Вона поділилася з віданням, що перемога далася їй вкрай важко. Вона тричі була учасником. Два рази їй навіть не вдалося виступити на великій сцені. Потім вона зібралася, виступила та отримала таку бажану перемогу.

Тож зірка під час свого цьогорічного виступу звернулася до усіх учасників зі сцени та побажала виступаючим схопити свою удачу за «міцні горішки» та в жодному випадку не зупинятися, йті далі не дивлячись ні на що.

Каменських заспівала чуттєву пісню для Потапа: момент потрапив на відео

Каменських виконала декілька пісень в тому числі деякі з останніх хітів: „Попа, як у Кім“ та «Обіцяю». Вона зауважила, що композиція „Попа, як у Кім“ створювалась зовсім не як дитяча, однак стала улюбленою саме у дітей.

Композицію “Обіцяю” співачка вважає для себе особливою, адже вона є освідченням в коханні  чоловікові Потапу.

«Олексій, я присвячую цю пісню тобі. Я знаю, що зараз ти дивишся фестиваль» – звернулась до Потапа зі сцени зірка та дуже чуттєво виконала пісню-присвяту.

Нагадаємо, що українська співачка Настя Каменських (NK) вирушила до столиці Азербайджану Баку на щорічний музичний фестиваль “Жара-2019”, де показала спокусливий образ.

На YouTube каналі Насті Каменських вийшло зворушливе відео бекстейджа зйомок двох кліпів: «Обіцяю» і «Константа», які пов’язані між собою часом, місцем зйомки і почуттями виконавців.

Джерело: Народна Правда