Міст Патона може обвалитися: киян попередили про небезпеку

Затягування ремонту може призвести до аварійного закриття мосту

Міст Патона може обвалитися: киян попередили про небезпеку
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Директор Інституту електрозварювання Борис Патон повідомив, що міст, названий на честь його батька, потрібно негайно ремонтувати.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його лист до керівника осередку “Слуги народу” в Києві Олександра Ткаченка, академік Патон наголошує на нагальній потребі у реконструкції аварійного мосту.

Директор Інституту електрозварювання Борис Патон зазначив, що співробітники інституту неодноразово зверталися до керівництва КМДА щодо стану моста.

“Міст, за результатами обстеження, виконаного ТОВ “Український інститут сталевих конструкцій імені. М. Шимановського”, визнаний як такий, що знаходиться в аварійному стані … Незважаючи на це, рішення, які приймалися на нарадах в КМДА і КП “Київавтодор” щодо необхідності детального обстеження технічного стану головних балок моста і розробки проекту його реконструкції, до теперішнього часу не виконані”, – йдеться в листі.

Вчений зазначив, що затягування ремонту може призвести до його аварійного закриття і подальшого руйнування.

“Може бути втрачений не тільки пам’ятник архітектури, але й істотно обмежено рух автотранспорту через Дніпро, що призведе до транспортного колапсу в Києві … Прошу Вас і Ваших колег по партії “Слуга Народу” втрутитися у ситуацію”, – зазначає академік.

Міст Патона може обвалитися: киян попередили про небезпеку

Міст Патона може обвалитися: киян попередили про небезпеку

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що скандальний пішохідно-велосипедний міст у Києві (в народі міст Кличка) знову з тріщинами. 29 липня стало відомо, що тріснуло бічне скло, яке служило захистом і страховкою після поручнів.

Джерело: Народна Правда