Навальний з лікарні розповів про своє фейкове “отруєння”

Навальний думає, що його отруїли, але не місцеві правоохоронці

Навальний з лікарні розповів про своє фейкове “отруєння”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Російський опозиціонер Олексій Навальний підозрює, що його отруїли у в’язниці.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на його сайт, Олексій Навальний, якого госпіталізували після кількаденного перебування у камері, вважає, що він був отруєний.

Відомий російський опозиціонер Олексій Навальний, який зараз перебуває в московській лікарні №64 розповів про можливі причини сильної алергічної реакції. Опозиціонер показав фото, на якому видно що у нього сильно опухло обличчя, і підозрює, що його могли чимось отруїти.

Навальний з лікарні розповів про своє фейкове “отруєння”
Олексій Навальний у лікарні

“У мене ніколи не було алергії. Ні на їжу, ні на пилок, ні на що інше. Можу лежати в копиці сіна в травні місяці і їсти лимони, фаршировані усіма видами горіхів”, – написав опозиціонер.

Навальний думає, що його отруїли, але не місцеві правоохоронці.

“Те, що отруїли місцеві менти, я виключаю – вони були шоковані моїм виглядом і тим, що відбувається більше мене.

Тут всюди камери, ми запросили їх офіційно. Потрібні ті моменти, коли всіх виводили на прогулянку або дзвінки. Якщо в цей час в камеру заходили якісь люди, то версія з отруєнням стає дуже вагомою”, – вважає політик.

У підсумку Навальний критикує нинішню владу РФ.

“Поки я можу з упевненістю стверджувати одне: при владі в Росії знаходяться реально досить тупі і дурні чуваки.

Це вам здається, що в їхніх діях потрібно шукати таємний сенс і раціональне зерно. А насправді вони просто тупі, злісні і схиблені на грошах”, – резюмував він.

Нагадаємо, раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що голову російського Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального було переведено до 64-ї міської лікарні Москви.

Перед цим Олексій Навальний був затриманий в Москві під час ранкової пробіжки. За даними політика, у відділення поліції його привезли в трусах і з квітами, так як він був затриманий в день народження дружини.

 

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...