Спека та майже всюди дощі: кому не пощастить з погодою в останній день липня

Стовпчики термометрів покажуть 33 градуси

Спека та майже всюди дощі: кому не пощастить з погодою в останній день липня
Автор Романова Марі в Новини/Погода

На більшій частині території України в середу, 31 липня, буде спекотна і дощова погода.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про погоду в останній день липня повідомляє Український гідрометеорологічний центр.

Loading...

За прогнозом, дощу не буде тільки в таких містах:

  • Луцьк,
  • Рівне,
  • Житомир,
  • Київ,
  • Чернігів,
  • Суми.

Температура повітря буде досить спекотною. На заході до 29, на півдні та місцями на сході до 33 градусів. У центральних регіонах 25-27 градусів. Найхолодніше буде в Чернігові та Сумах, де 22-24 градуси.

Спека та майже всюди дощі: кому не пощастить з погодою в останній день липня

Нагадаємо, головні метеорологічні сервіси України повідомили, якою буде погода у Києві на стику липня і серпня. Синоптики одностайні у думці, що теплий і дощовий липень плавно перейде в більш прохолодний і такий же  дощовий серпень.

Представник Всесвітньої метеорологічної організації Клер Нуллис заявляла, що рекордна хвиля спеки, яка охопила частину Європи, ймовірно, рухається до Гренландії, де може загрожувати частинах другого за величиною льодовикового щита в світі. 

Відомий синоптик Наталка Діденко повідомляла, що липень завершується поширенням холодного повітря – 31 липня температура повітря на півночі і північному сході — в Чернігівській, Харківській, а також північних районах Київської області складе всього 18-22 градуси. Одночасно з цим на півдні України утримається спека: 27-32 градуси. Вона також зазначала, що 1 серпня температура повітря опуститься до холодних 18-20 градусів, потім погода вирівняється, буде десь в межах 22-26 градусів.

Джерело: Народна Правда
загрузка...