З’явилося відео падіння військового літака на житлові будинки у Пакистані

З’явилося відео падіння військового літака на житлові будинки у Пакистані
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

На півночі Пакистану військовий літак впав на житлові будинки. Паралельно почалися обстріли у спірному регіоні Пакистану – Кашмір.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Reuters.

Поки не уточнюють, який конкретно літак зазнав аварії. За даними військових, “на будинки впав невеликий літак”.

Прес-служба пакистанської армії повідомляє, що не менше 17 осіб загинули в трагічній авіакатастрофі. При падінні літака в районі Рабі почалася пожежа, яка охопила кілька будівель.

Два пілоти і три члени екіпажу, які були на борту, загинули на місці. Жертвами стали 12 цивільних, які в момент падіння перебували поруч. Повідомляється також про 12 поранених.

Пізніше, за даними агентства ANI, почалися обстріли у спірному регіоні Пакистану – Кашмір.

“Зазначається, що армія Пакистану порушила режим припинення вогню в секторах Сундербани, Тангдхар і Керан, в результаті чого загинув індійський військовослужбовець. Індійська армія відповіла обстрілом зі свого боку, в результаті загинули два військових пакистанської армії”, – повідомляється на сайті.

Нагадаємо, що в єдиному індійському штаті: Кашмірі і Джамму, де більшість населення складають мусульмани, розгортають активну роботу сепаратисти, які виступають за його незалежність чи приєднання до Пакистану.

У Кашмірі Індію і Пакистан розділяє лінія контролю, офіційних кордонів немає.

Нью-Делі звинувачує владу Пакистану у підтримці озброєних сепаратистів. Ісламабад заявляє, що жителі Кашміру самостійно борються за свої права.

Як повідомляла НАРОДНА ПРАВДА раніше, під час виборів у Пакистані кандидат посварився з синами і застрелився.

Джерело: Народна Правда