Автобус підірвався на бомбі, десятки людей загинули: деталі з місця НП

За перше півріччя цього року в країні загинуло понад 1300 людей

Автобус підірвався на бомбі, десятки людей загинули: деталі з місця НП
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У західному Афганістані в результаті наїзду автобуса на бомбу, що була закладена бойовиками руху Талібан на дорозі, загинули 32 людини, 17 поранені.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Al Jazeera.

В автобусі були переважно жінки та діти. Вони прямували маршрутом Кандагар-Герат, повідомили у владі провінції.

Наразі таліби не взяли на себе відповідальність за закладену бомбу, але вони контролюють значні райони в цій частині країни, закладаючи бомби для знищення чиновників та силовиків.

Нещодавно в ООН повідомили, що жертвами війни в Афганістані за перше півріччя 2019 року стали понад 1300 людей, із яких третина дітей, ще 2446 осіб були поранені. На цьому фоні фіксується зниження на третину фактів загибелі. У звіті йдеться про те, що удари американських військових і місцевих силовиків призводять до більших жертв, ніж напади бойовиків.

Як повідомлялося раніше, в Китаї в провінції Хенань стався потужний вибух на газопереробному заводі. В результаті загинули 10 осіб. Вибух стався на фабриці в місті Саньмэнься, в повітророзподільної установки, ударна хвиля від вибуху була такої сили, що вибила шибки у прилеглих будівель.

Під Києвом дівчина підірвався на гранаті, яку вона намагалася закопати. Надзвичайна подія сталася 24 липня в житловому масиві Крюківщина. Відомо, що вибух пролунав в полі, яке розташоване всього в десяти метрах від території комплексу «Європейське місто».

У Дубенському районі Рівненської області в результаті вибуху в сараї загинули хлопчик і дівчинка.11-річна дівчинка і 13-річний хлопчик, онуки чоловіка, який проживав у будинку навпроти, прийшли до дідуся. Останнього в той момент вдома не було. Сам чоловік любив збирати різний металобрухт. Також він притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне поводження зі зброєю, вибуховими речовинами або боєприпасами.

Джерело: Народна Правда