Без дієт та тренувань: названо дієвий спосіб схуднення

Успішне схуднення може бути і без дієт

Без дієт та тренувань: названо дієвий спосіб схуднення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Схуднути протягом літнього сезону прагнуть багато. У цьому немає нічого дивного, адже літо є ідеальним часом для позбавлення від зайвої ваги.

Про це пише Південний Федеральний.

Loading...

Зарубіжні вчені вивели один з нестандартних методів схуднення, який дозволяє успішно скинути вагу – це розуміння психології схуднення.

Невролог Дайна Чи-Беглі розповіла про те, що розуміння психології схуднення запускає процес позбавлення від зайвої ваги, допомагає ефективніше реалізовувати це прагнення.

Коли людина спочатку позбавляється від зайвої ваги, а потім переходить на звичайне харчування, то організм тут же заповнює втрати. Виявляється людський організм підтримує систему, яка гарантує, що летальний результат не настане від нестачі їжі.

При схудненні, метаболізм сповільнюється в два рази — відбувається так звана метаболічна адаптація.

Як вважають вчені, розуміння цього механізму допомагає людині налаштуватися на довгостроковий результат і знайти щадні методи схуднення та подальше підтримання ваги.

Нагадаємо, раніше дієтолог-нутриціолог Катерина Толстікова розвіяла міфи про картоплю. Виявляється, що від помірної порції коренеплоду не товстіють, а ось здоров’ю це піде тільки на користь.

Також, вчені назвали вікторіанську «дієту для бідних» найефективнішою для людей, що бажають розпрощатися із зайвими кілограмами. Натуральні продукти, за словами фахівців, будуть максимально корисні для організму із-за вмісту у своєму складі необхідних вітамінів і мікроелементів.

Раніше дієтологи розповіли про унікальний спосіб схуднення — сонячна дієта є одним з найприємніших способів скинути вагу. Однак свою назву вона отримала не з-за сонця і засмаги — її називають «сонячною», оскільки продукти, які включає дієта, — тільки жовтого та помаранчевого кольору.

Джерело: Народна Правда