Філарет накинувся на Епіфанія через ліквідацію Київського патріархату

Почесний патріарх додав, що розцінює дії Епіфанія, як втручання у внутрішнє життя іншої церкви

Філарет накинувся на Епіфанія через ліквідацію Київського патріархату
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Почесний патріарх Філарет заявив, що предстоятель Православної церкви, митрополит Епіфаній не має права приймати рішення щодо ліквідації Київської патріархії УПЦ Київського Патріархату, як юридичної особи, і Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне звернення Філарета опублікувала прес-служба УПЦ КП в Facebook.

Loading...

Філарет, зокрема, зазначає, що до нього дійшла інформація про створення Епіфанієм і Священним Синодом ПЦУ ліквідаційної комісії, яка повинна припинити діяльність Української Православної Церкви Київського Патріархату.

“Ви (Епіфаній, – дов.ред.) не мали права приймати таке рішення, оскільки Київська патріархія і Українська Православна Церква Київського Патріархату не входять до складу Православної Церкви України. Ми хоч і невизнана автокефальна Церква, але незалежна”, – стверджує Філарет.

Філарет також нагадав, що 20 червня у Володимирському соборі в Києві пройшов “Помісний Собор” (Філарет називає його вищим органом управління УПЦ Київського Патріархату), на якому прийняли рішення щодо продовження існування Київського Патріархату і про його вихід зі складу Православної Церкви України.

Окремо почесний патріарх додав, що розцінює дії Епіфанія, як втручання у внутрішнє життя іншої церкви.

Звернення Святійшого Патріарха Філарета до Блаженнійшого митрополита ЕпіфаніяПРЕДСТОЯТЕЛЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ…

Gepostet von УПЦ Київський Патріархат am Dienstag, 30. Juli 2019

Нагадаємо, раніше митрополит Київський і всієї України Епіфаній заявив, що всі віруючі, крім Філарета підтримують ПЦУ. Епіфаній заявив, що розколу в ПЦУ немає, а є окрема думка однієї людини – почесного патріарха Філарета.

Напередодні Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі за позовом Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) до Міністерства культури України щодо скасування наказу про втрату чинності статутом релігійної організації “Київська патріархія Української Православної Церкви Київського Патріархату”.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...